Home / Aktualności / Akademia Opiekuna część 2 – „ Szczęśliwy pies? 3xS!” + warsztaty chodzenia na luźnej smyczy

Akademia Opiekuna część 2 – „ Szczęśliwy pies? 3xS!” + warsztaty chodzenia na luźnej smyczy

Zapraszamy na kolejny weekend z Akademią Opiekuna! Tym razem, w części teoretycznej odpowiemy sobie na pytanie, czego pies tak naprawdę potrzebuje, aby być szczęśliwy. Czy faktycznie pełna miska, możliwość biegania w ogrodzie czy zabawa z innym psem wystarczy naszemu podopiecznemu do pełni szczęścia? Często zapominamy o najważniejszym aspekcie relacji z naszym podopiecznym, jakim niewątpliwie jest praca z człowiekiem. Nie jest tajemnicą, że hodowla psów od stuleci zmierzała do stworzenia ras, które miały pracować z człowiekiem i wykonywać dla niego różnorodne zadania. Dziś rzadziej wykorzystujemy domowe psy do pracy, ale to nie oznacza, że ich zamiłowanie do polowania, aportowania czy zaganiania zniknęło. Mamy w domach geniuszy aportu i sztuczek, talenty do rozwiązywania zagadek, potencjalnych sportowców! Wykorzystajmy drzemiący w nich potencjał! Jak to zrobić, dowiecie się w sobotę, gdy będziemy rozszyfrowywać wzór na szczęśliwego psa – 3xS!border-collie-662716W niedzielę podczas części praktycznej zajmiemy się częstym problemem podczas spaceru, czyli ciągnięciem przez psa na smyczy. Poznacie przyjazne psu, efektywne i proste metody pracy z psem, które ułatwią Wam życie codzienne, a brak kontaktu z przewodnikiem, ciągłe węszenie, wieczne ciągnięcie do przodu, wyrywanie się do innych psów nie będzie już problemem na spacerze. Część praktyczna oparta będzie na dobraniu odpowiedniej metody szkoleniowej do konkretnego psa, oraz ćwiczeniach indywidualnych i grupowych. Jeśli chciałbyś, aby spacer z psem był przyjemnością, przyjdź na warsztaty. Pokażemy Ci jak nauczyć psa grzecznego chodzenia na smyczy bez używania patentów i przymusu! Podpowiemy jak skupić uwagę psa na sobie podczas spaceru oraz jak reagować w trudnych, codziennych sytuacjach. A wszystko to w miłej, przyjaznej, bezstresowej atmosferze!
Zapraszamy wszystkie psy bez względu na wiek, wielkość i rasę. Jedynie psy agresywne nie mogą uczestniczyć w zajęciach. Psy nie mogą uczestniczyć w warsztatach w kolczatkach, łańcuszkach, obrożach zaciskowych i obrożach elektrycznych.animal-portrait-234836_1920

Czas:
18.04.2015 (sobota) 10:00 – 13:00 – część teoretyczna – „ Szczęśliwy pies? 3xS!”
19.04.2015 (niedziela) – 10:00 – 12:00 – część praktyczna – nauka chodzenia na luźnej smyczy

Miejsce:
Olsztyn – Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny lub inny teren ogrodzony (szczegóły zostaną podane uczestnikom przed warsztatami)

Cena:
100 zł/os
40 zł/os – tylko za część teoretyczną

Zapisy:
przez stronę internetową – formularz zgłoszenia
telefonicznie pod numerem: 89 612 05 33 lub 500 534 416
poprzez e-mail: biuro@hobbiton.pl
Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztatach jest wpłata całości kwoty na konto do 11 kwietnia 2015 r.:
HOBBITON Justyna Cilulko-Dołęga
ul. Trylińskiego 14/114
10-683 Olsztyn
Deutsche Bank Polska S.A.
nr konta: 10 1910 1048 2120 8074 3283 0001 (w tytule należy podać nazwę warsztatów oraz swoje imię i nazwisko)
lub osobiście w siedzibie firmy:
Hobbiton
Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny
ul. Władysława Trylińskiego 14/114
10-683 Olsztyn
i akceptacja Ogólnych Warunków Uczestnictwa.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości – skontaktuj się z nami a z przyjemnością na nie odpowiemy!

Top