Home / Aktualności / Akademia Opiekuna jesień 2015 – „Dobra zabawa to podstawa!”

Akademia Opiekuna jesień 2015 – „Dobra zabawa to podstawa!”

malinois-662717_1280Zapraszamy na warsztaty w kolejnym cyklu Akademii Opiekuna na jesień 2015. Tym razem tematyka poszczególnych szkoleń została pomyślana tak, aby opiekun i pies zdobywali wiedzę i umiejętności na podstawie aktywności, podczas których obydwoje będą się doskonale bawić. Wykorzystamy naturalne instynktowne zachowania czworonogów, ich ukryte talenty i inteligencję aby poprzez zabawę scalać więź z człowiekiem i uczyć pożądanych zachowań. W programie m.in. szkolenie na temat znaczenia prawidłowej zabawy z psem i sposoby na mądre psie aktywności, nauka sztuczek, skuteczne i przyjazne motywowanie psów, psie sporty, urozmaicenie spacerów, podstawy posłuszeństwa i zabawy węchowe. Tak jak poprzednio warsztaty odbywają się w czasie weekendów i jednego dnia spotykamy się na szkoleniu teoretycznym w sali, a drugiego ćwiczymy z psami. Wyjątkiem są czwarte warsztaty (Skuteczne przywołanie oraz chodzenie na luźnej smyczy) podczas których zarówno jednego jak i drugiego dnia będziemy ćwiczyć z psami. Można wziąć udział tylko w wybranych warsztatach lub zdecydować się od razu na cały cykl i zarezerwować swoje miejsce na wszystkie spotkania a przy okazji sporo zaoszczędzić. W związku z tym, że chcemy zapewnić komfort nauki przewidujemy małe grupy – więc ilość miejsc jest mocno ograniczona.

logo1Zapraszamy wszystkie psy bez względu na wiek, wielkość i rasę. Jedynie psy agresywne nie mogą uczestniczyć w zajęciach. Psy nie mogą uczestniczyć w warsztatach w kolczatkach, łańcuszkach, obrożach zaciskowych i obrożach elektrycznych.

Wszystkie szkolenia psów w naszej firmie prowadzi doświadczona trenerka – Magda Biadoń ze szkoły dla psów DogPoint.

madagaskar_logo_D-minUwaga! wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają upominki od naszego sponsora – Sklepu Zoologicznego Madagaskar, a podczas zajęć praktycznych Madagaskar wesprze naukę zdrowymi smakołykami.

Poniżej plan Akademii Opiekuna na jesień 2015. Po kliknięciu na nazwę warsztatów przejdą Państwo do szczegółów danego szkolenia.

Zapraszamy serdecznie!

Miejsce:

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny

Inwestycja:

dog-624952Cena za pojedyncze warsztaty:

  • zapisy na co najmniej 2 tygodnie przed planowanymi zajęciami* – 99 zł/os
  • zapisy w okresie od 2 tygodni do 1 tygodnia przed zajęciami* – 109 zł/os
  • zapisy w parach – 89 zł/os

* rezerwacja miejsca w promocyjnej cenie następuje w chwili wpłynięcia na konto Organizatora należności za warsztaty

Cena za cały cykl:

399 zł/os

Zapisy:

poprzez stronę internetową – formularz zgłoszenia

telefonicznie pod numerem: 89 612-05-33 lub 500-534-416

poprzez e-mail: biuro@hobbiton.pl

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztatach jest wpłata całości kwoty na konto najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem zajęć (w wyjątkowych przypadkach termin ten może zostać wydłużony po wcześniejszym ustaleniu):

HOBBITON Justyna Cilulko-Dołęgadog-869030_1280

ul. W. Trylińskiego 14/114

10-683 Olsztyn

numer: 10 1910 1048 2120 8074 3283 0001

Deutsche Bank Polska S.A.

lub osobiście w siedzibie firmy

i akceptacja Ogólnych Warunków Uczestnictwa

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami a chętnie na nie odpowiemy!:)

Top