Home / Aktualności / Akademia Opiekuna – Recepta na zachowania niepożądane 16-17 maja 2015

Akademia Opiekuna – Recepta na zachowania niepożądane 16-17 maja 2015

Zapraszamy na kolejną część Akademii Opiekuna, która będzie poświęcona w całości rozwiązywaniu problemów behawioralnych psów. Na co dzień borykamy się różnymi niepożądanymi zachowaniami naszych psów: kopanie dziur w ogrodzie, skakanie na powitanie, ucieczki, rzucanie się na inne psy, piszczenie i szczekanie, nadmierna pobudliwość, pilnowanie zasobów, gryzienie przedmiotów, pogoń za rowerzystami czy biegającymi dziećmi. Na początku próbujemy poradzić z kłopotem sobie sami, jednakże zwykle jest tak, że zachowanie mimo naszych starań nie zmienia się, a wręcz pogarsza. Dlatego też, macie niepowtarzalną okazję poznać problemy swojego psa od podszewki, zrozumieć jego pobudki i znaleźć metodę jego rozwiązania. Nie sztuką jest bowiem maskowanie objawów, ważne jest, aby odnaleźć przyczynę i ją wyeliminować. Należy liczyć się z tym, że problemy nie znikną z dnia na dzień, wręcz przeciwnie – tylko cierpliwość, zaangażowanie i czas pomogą Wam pozbyć się niepożądanych zachowań Waszych pupili.malinois-354527

Forma warsztatów będzie nieco inna niż zwykle, gdyż będzie skupiała się w całości na konkretnych problemach, które uczestnicy zgłoszą w specjalnie przygotowanej ankiecie przed warsztatami (wysyłana po zgłoszeniu się na warsztaty). W sobotę 16 maja 2015 odbędą się zajęcia teoretyczne, na których poznacie przyczyny i sposoby rozwiązywania Waszych problemów. Zajmiemy się każdym przypadkiem indywidualnie, omówimy każdy problem, a także sposoby ich zapobiegania, aby móc uniknąć innych niepożądanych zachowań w przyszłości. Poznacie podstawy teoretyczne, genezę, przyczyny powstawania problemów z którymi borykacie się na co dzień np. dowiecie się jakie czynniki wpływają na pogłębienie się danego problemu oraz jakie warunki muszą być zachowane, aby rozpocząć pracę nad konkretnym zachowaniem. Te i inne informacje są niezbędne do podjęcia prawidłowej, skutecznej zmiany zachowania. W niedzielę 17 maja 2015 odbędą się zajęcia praktyczne, które zostaną podzielone na dwie części – wejścia indywidualne i wejścia grupowe. Każdy uczestnik będzie mógł popracować ze swoim psem indywidualnie oraz w grupie, co umożliwi pracę nad niepożądanym zachowaniem zarówno w łatwych, jak i w trudniejszych rozproszeniach. Zainicjujemy wybrane sytuacje, pokazując jak się w nich zachować, aby nie pogłębiać zachowania niepożądanego oraz jak w przyjazny dla psa sposób małymi krokami uczyć zachowań pożądanych.

Liczba miejsc jest limitowana, ze względu na komfort jaki chcemy zapewnić podczas wejść indywidualnych. Ilość miejsc: 6 dla uczestników z psem i 10 dla obserwatorów bez psów. Obserwatorzy mogą uczestniczyć w zajęciach teoretycznych i praktycznych, dzięki czemu poznają przyczyny i sposoby rozwiązywania najczęstszych problemów behawioralnych psów.

SOBOTA 10:00-13:00

NIEDZIELA 10:00-13:00

Cena:
130 zł/os – uczestnik z psem
50 zł/os – obserwator

Uwaga! Dla stałych klientów obowiązuje 10 % rabat! 🙂

Miejsce: Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny, ul. W. Trylińskiego 14

Zapisy:
przez stronę internetową – formularz zgłoszenia
telefonicznie pod numerem: 89 612 05 33 lub 500 534 416
poprzez e-mail: biuro@hobbiton.pl
Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztatach jest wpłata całości kwoty na konto:
HOBBITON Justyna Cilulko-Dołęga
ul. Trylińskiego 14/114
10-683 Olsztyn
Deutsche Bank Polska S.A.
nr konta: 10 1910 1048 2120 8074 3283 0001 (w tytule należy podać nazwę warsztatów oraz swoje imię i nazwisko)
lub osobiście w siedzibie firmy:
Hobbiton
Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny
ul. Władysława Trylińskiego 14/114
10-683 Olsztyn
i akceptacja Ogólnych Warunków Uczestnictwa
Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości – skontaktuj się z nami a z przyjemnością na nie odpowiemy!

Top