Home / Aktualności / Chodzenie przy nodze i na luźnej smyczy (cz. 1 dla początkujących i cz. 2 dla średnio zaawansowanych)

Chodzenie przy nodze i na luźnej smyczy (cz. 1 dla początkujących i cz. 2 dla średnio zaawansowanych)

dachshund-672780_1280Zapraszamy Państwa serdecznie na dwuczęściowy kurs chodzenia przy nodze i na luźnej smyczy, z którego skorzystają zarówno osoby początkujące (nauka od podstaw) jak i osoby, które uczestniczyły już w innych warsztatach o tej tematyce organizowanych przez nas. Jesteśmy przekonani, że wiedza zdobyta podczas zajęć teoretycznych pozwoli Wam zrozumieć zachowanie swojego psa i rolę przewodnika oraz zastosować odpowiednią metodę. Rozbudowane zajęcia praktyczne natomiast, umożliwią przećwiczenie wszystkiego ze swoim psem, w rozmaitych sytuacjach, które mogą Was spotkać na co dzień (obecność innych psów, ludzi, samochodów itp). Z pewnością, po naszych warsztatach Wasze spacery nabiorą zupełnie innej jakości!

Chodzenie przy nodze i na luźnej smyczy cz. 1 dla początkujących

Sobota 13.02.2016 teoria

godz. 9:00-12:00

Miejsce: Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny (dokładny adres i numer sali, zostanie podany uczestnikom przed zajęciami)

Zajęcia teoretyczne skierowane są do osób, które chciałaby uczestniczyć w części pierwszej i/lub drugiej zajęć praktycznych.

413992_7590Podczas zajęć teoretycznych poruszymy zagadnienia, które będą doskonałym wprowadzeniem do części praktycznej. Odpowiemy sobie na pytanie dlaczego psy ciągną na smyczy, co zwykle robimy w tej sytuacji i dlaczego koncentracja na przewodniku jest tak istotna. Poznacie metody oparte na pozytywnym wzmocnieniu, zaufaniu i dobrej relacji między przewodnikiem i psem. Poznacie techniki, których łatwo użyć na co dzień, aby spacer z psem był przyjemnością, a nie koniecznością. Zobaczycie jak można zwiększyć efektywność treningów wprowadzając kilka prostych zmian w życie codzienne i jak za pomocą kilku sztuczek szybciej osiągnąć cel.

Niedziela 14.02.2016 praktyka

godz. 9:00-11:30

Miejsce: Stadion Leśny w Olsztynie

Po teorii przyszedł czas na praktykę. Głównym założeniem zajęć jest wypróbowanie przez Was wszystkich omawianych metod indywidualnie oraz w rozproszeniach. Poziom zaawansowania ćwiczeń zawsze dostosowujemy do aktualnych umiejętności przewodnika i psa. W programie:

  • nauka koncentracjianimal-portrait-234836_1920
  • nauka zabawy
  • ćwiczenia z ludźmi
  • ćwiczenia z psami
  • dostawianie do nogi
  • schematy nagradzania
  • chodzenie na luźnej smyczy
  • wprowadzenie komendy równaj

Chodzenie przy nodze i na luźnej smyczy cz. 2 dla średnio zaawansowanych

Niedziela 06.03.2016 praktyka

godz. 9:00-11:30

Miejsce: okolice Parku Centralnego

Część druga warsztatów skierowana jest do osób, które brały udział w części pierwszej (w całości lub tylko teorii) lub w innych warsztatach z luźnej smyczy.

Część druga warsztatów odbędzie się w nieco trudniejszych warunkach, do których zostaliście przygotowani w części pierwszej. Zajęcia odbędą się w warunkach miejskich, tak, aby zwiększyć wymagania i poćwiczyć w zupełnie nowych rozproszeniach.

Odwiedzimy park, poćwiczymy w obecności ruchu ulicznego, przechodniów, nowych zapachów, dźwięków i sytuacji. Będziemy tworzyć sytuacje, ale również korzystać z tych, które daje nam otaczające środowisko. Nauczycie się kilku przydatnych miejskich ćwiczeń, które pomogą w opanowaniu emocji psa w nowych warunkach i uskutecznią trening chodzenia przy nodze i na luźnej smyczy.

Inwestycja:

199 zł – warsztaty „Chodzenie przy nodze i na luźnej smyczy cz. 1 dla początkujących” (teoria + praktyka) i cz. 2 (praktyka)

129 zł  – warsztaty „Chodzenie przy nodze i na luźnej smyczy cz. 1  lub cz. 2” (teoria cz. 1 + praktyka cz. 1 lub cz.2)

115 zł – warsztaty „Chodzenie przy nodze i na luźnej smyczy cz. 1 dla początkujących lub cz. 2 dla średnio zaawansowanych” (teoria + praktyka) dla osób, które brały już udział w innych warsztatach szkolenia psów organizowanych przez Hobbiton

89 zł – warsztaty „Chodzenie przy nodze i na luźnej smyczy cz. 2 dla średnio zaawansowanych”  (praktyka) dla osób, które brały już udział w innych warsztatach z chodzenia na luźnej smyczy organizowanych przez Hobbiton

Zapisy:

poprzez stronę internetową – formularz zgłoszenia

telefonicznie pod numerem: 500-534-416

poprzez e-mail: biuro@hobbiton.pl

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztatach jest wpłata całości kwoty na konto najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem zajęć (w wyjątkowych przypadkach termin ten może zostać wydłużony po wcześniejszym ustaleniu):

HOBBITON Justyna Cilulko-Dołęga

ul. ks. J. Popiełuszki 26/12

10-693 Olsztyn

numer: 10 1910 1048 2120 8074 3283 0001

Deutsche Bank Polska S.A.

i akceptacja Ogólne Warunki Uczestnictwa

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami a chętnie na nie odpowiemy!:)

Top