Home / Hobby / Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa

apple-256265_1920Prowadzisz bloga? Sprzedajesz przedmioty w sklepie internetowym lub na portalach ogłoszeniowych? Bardzo często podstawą sukcesu jest dobre zdjęcie w ogłoszeniu przedstawiające przedmiot sprzedaży lub promocji. Zdjęcie nie tylko powinno być wyraźne, ale powinno także prezentować oferowany produkt lub usługę w sposób zachęcający do zakupu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat fotografowania przedmiotów, najlepszych ustawień aparatu do tego typu fotografii, ustawienia oświetlenia i podstaw edycji takich zdjęć przyjdź na nasze warsztaty.

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich chętnych niezależnie od klasy posiadanego przez nich sprzętu fotograficznego, ponieważ to nie aparat robi zdjęcie tylko człowiek i nawet najprostszym aparatem jesteś w stanie otrzymać oszałamiający efekt. Dzięki warsztatom nauczysz się optymalnego fotografowania reklamowanych przedmiotów i poznasz tajemnice tkwiące w szczegółach ustawień aparatu, aranżacji tła i edycji zdjęć.

Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają Dyplom uczestnictwa zaświadczający o zdobytych umiejętnościach.

Szczegółowe informacje dotyczące konkretnych warsztatów jakie są zaplanowane na najbliższy czas podano w Aktualnościach.

Top