Home / Aktualności / Jesienna Akademia Fotografii z Jackiem Sztorcem 24-25 październik

Jesienna Akademia Fotografii z Jackiem Sztorcem 24-25 październik

jacek_sztorc 3Zapraszamy Państwa serdecznie na wyjątkowe jesienne warsztaty fotograficzne ze znanym warmińskim fotografem Jackiem Sztorcem. Kolejny raz będziecie mieli okazję uczyć się fotografii od doświadczonego profesjonalisty i pasjonata. Tym razem podczas chyba najbardziej malowniczej pory roku – jesienią. Wspaniałe warmińskie (i nie tylko) pejzaże tylko czekają na to aby je sfotografować i uwiecznić w piękny sposób. Aby zdjęcie było czymś więcej niż dokumentacją musi zawierać w sobie magię chwili, w której zostało wykonane i emocje fotografa, którymi chce się podzielić z widzem. Tą sztukę właśnie z całą pewnością, posiadł fotograf prowadzący warsztaty – Jacek Sztorc. Kilka jego zdjęć zamieszczono poniżej a więcej znajdziecie tutaj. Więcej o prowadzącym przeczytacie w zakładce Prowadzący na naszej stronie.

jacek_sztorc 4Podczas pierwszego dnia kiedy to zaplanowano wyjazd plenerowy, uczestnicy będą mieli możliwość uczenia się fotograficznego spojrzenia na otaczający krajobraz przyrodniczy. W trakcie pleneru będziemy uczyć się fotografować w zastanych warunkach oświetleniowych, tak aby na zdjęciach wydobyć jak najwięcej piękna z krajobrazu. Poznamy sekrety i triki fotografa przyrody, a także jego praktyczne porady. Ponadto obecna będzie nauka kadrowania, prawidłowego ustawienia aparatu aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Drugiego dnia w niedzielę, odbędą się zajęcia stacjonarne, podczas których uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje prace i otrzymać wskazówki od prowadzącego. W ramach uzupełnienia i uporządkowania jacek_sztorc_20.jpgwiadomości wystąpi także odrobina teorii i parę słów o krajobrazie i jego fotografowaniu, omówienie budowy i funkcji naszych aparatów oraz obiektywów i akcesoriów przydatnych do fotografii krajobrazowej. Ponadto uczestnicy zostaną zaznajomieni z podstawami edycji zdjęć cyfrowych i przygotowania do druku. Przebieg całych warsztatów – zarówno jego części plenerowej jak i stacjonarnej, zostanie na bieżąco dostosowany do potrzeb i umiejętności osób biorących w nich udział. Każdy będzie mógł zadać pytanie dotyczące fotografowania, budowy i ustawień aparatu, edycji lub jakiekolwiek inne, które go nurtuje i nie pozostanie bez odpowiedzi.

Kiedy:

–24 października 2015 sobota, godz. 7:00 – 12:00 – wyjazd jacek_sztorc 1plenerowy w okolice Olsztyna (szczegóły zostaną ustalone i podane przed warsztatami). Fotografowanie przyrody w zastanych warunkach oświetleniowych, nauka kadrowania, nauka spojrzenia na krajobraz pod kątem fotografii, tajemnice fotografa, triki, praktyczne wskazówki.

– 25 października 2015 niedziela, godz. 10:00-15:00 – odrobina teorii i parę słów o krajobrazie i jego fotografowaniu, omówienie budowy i funkcji naszych aparatów oraz obiektywów i akcesoriów przydatnych do fotografii krajobrazowej; omówienie zdjęć uczestników, wskazówki, porady, podstawy edycji.

Miejsce:

Zajęcia stacjonarne: Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny (dokładny adres i numer sali zostanie podany uczestnikom przed warsztatami)

Zajęcia plenerowe: okolice Olsztyna (dokładna godzina i miejsce spotkania zostaną ustalone przed warsztatami i podane uczestnikom)

jacek_sztorc_2Inwestycja:

– zapisy* do 9 października – 169 zł/os

– zapisy* po 9 października179 zł/os

zapisy* w parach – 149 zł/os

* rezerwacja miejsca w promocyjnej cenie następuje w chwili wpłynięcia na konto Organizatora należności za warsztaty

Zapisy:

poprzez stronę internetową – formularz zgłoszenia

telefonicznie pod numerem: 89 612-05-33 lub 500-534-416

poprzez e-mail: biuro@hobbiton.pl

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztatach jest wpłata całości kwoty na konto najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem zajęć (w wyjątkowych przypadkach termin ten może zostać wydłużony po wcześniejszym ustaleniu z Organizatorem):

HOBBITON Justyna Cilulko-Dołęgajacek_sztorc_13
ul. W. Trylińskiego 14/114
10-683 Olsztyn

numer: 10 1910 1048 2120 8074 3283 0001

Deutsche Bank Polska S.A.

lub osobiście w siedzibie firmy:

i akceptacja  Ogólnych Warunków Uczestnictwa

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami a chętnie na nie odpowiemy!:)

Top