Home / JOGA / JOGA on-line

JOGA on-line

death_to_stock_photography_weekend_work-9-of-10

Jeśli z powodu godzin pracy lub niekorzystnego dojazdu albo z jakichkolwiek innych przyczyn nie masz możliwości lub ochoty, uczestniczenia w zajęciach grupowych jogi, teraz nie jest to już przeszkodą aby ćwiczyć pod okiem nauczyciela! Co istotne, możesz ćwiczyć w dowolnym miejscu pod warunkiem, że masz dostęp do internetu. Ponadto, nieważne czy jesteś osobą początkującą czy bardziej zaawansowaną – ćwiczenia będą dostosowane dokładnie do Ciebie.

Jak to wygląda?

Jeśli masz ochotę na praktykowanie jogi w ten sposób zgłoś się do mnie. Następnie przeprowadzę wywiad z Tobą aby poznać Twoje oczekiwania, doświadczenie oraz ewentualne problemy zdrowotne. Na tej podstawie opracuję tygodniowy plan praktyki dostosowany specjalnie do Ciebie. Raz w tygodniu spotkamy się on-line abym pokazała Ci prawidłowe wykonanie asan oraz zobaczyła Twoje postępy i mogła Cię skorygować w razie potrzeby. Na kolejne tygodnie w miarę potrzeb, otrzymasz zmodyfikowany plan ćwiczeń, który będziesz mógł/mogła wykonywać sama w domu o dowolnej porze, po wcześniejszej konsultacji ze mną. Nie ma więc obaw, że coś zrobisz źle, ponieważ najpierw otrzymasz wskazówki odnośnie poszczególnych pozycji. W razie problemów, zawsze możesz też liczyć na moje wsparcie.

Dzięki jodze on-line możesz ćwiczyć w dowolnym miejscu i czasie (spotykamy się o umówionej porze raz w tygodniu on-line), masz zestaw ćwiczeń przygotowany specjalnie dla Ciebie i wykonujesz go we własnym tempie i w swoich idealnych warunkach. Dodatkowo stale się rozwijasz, ponieważ z biegiem czasu praktyka staje się coraz bardziej wymagająca – dostosowana do Twoich postępów. Nie tracisz też czasu na dojazd na zajęcia.

Jeśli masz ochotę spróbować – zapraszam serdecznie 🙂

Tel. 500 534 416

E-mail: biuro@hobbiton.pl

Formularz kontaktowy

Top