Home / JOGA / zajęcia grupowe JOGI

zajęcia grupowe JOGI

Grafik

Po ciężkim dniu serdecznie zapraszam na zajęcia jogi!
Codziennie zmagamy się ze stresującymi sytuacjami, żyjemy w ciągłym biegu, załatwiamy tysiące spraw. Przez to wszystko zapominamy o sobie i o tym, że czasem trzeba zwolnić tempo. Podaruj sobie ten czas, naucz się być tu i teraz, słuchaj swojego ciała i zostaw na godzinę cały świat za drzwiami.
 
Dlaczego joga?
Joga wzmacnia i uelastycznia całe ciało poprzez łagodne ćwiczenia. Uwalnia od bólu pleców, głowy i pomaga na bezsenność. Zmniejsza stres, napięcia w ciele i zwiększa odporność organizmu. Dzięki temu lepiej się czujemy i wyglądamy ? Joga może być także świetnym uzupełnieniem innych aktywności, np. biegania.
 
Moja joga
Na moich zajęciach jogi chcę abyśmy na czas ich trwania skoncentrowali się tylko na sobie – na swoim ciele, oddechu i odczuciach. W trakcie ćwiczeń poruszymy wszystkie mięśnie, wzmacniając je i łagodnie rozciągając. Szybko zauważysz, że ból pleców ustał, jesteś silniejsza/-y, Twoje zakresy ruchu się zwiększyły, czujesz się lepiej i jesteś spokojniejsza/-y i bardziej pewna siebie.
 
Prowadzę zajęcia jogi w nurcie vinyasa krama – formy jogi stworzonej przez Krishnamacharyę, ojca współczesnej praktyki asan (nauczyciela nauczycieli). Jest to joga dynamiczna, podczas której nie zostajemy długo w jednej pozycji, a ruch jest zsynchronizowany z oddechem. Praktyka jest tak skonstruowana, że kolejne asany przygotowują nas do wykonania następnych, abyśmy po sesji czuli się harmonijnie.
 
Dla kogo?
Zajęcia są przeznaczone dla osób dorosłych początkujących oraz bardziej zaawansowanych – każde ćwiczenie zostanie dopasowane do uczestników i ich możliwości.
 
Kiedy i gdzie?
Centrum H&B, ul. Wilczyńskiego 25E, lokal 223 (II piętro, nad restauracją Jakubek)
  • Grupa open: poniedziałek, środa 18:30-19:30.
Ceny:
– 20 zł pojedyncze wejście
– 120 zł karnet miesięczny (zajęcia 2x w tygodniu – 8 kolejnych odbywających się zajęć)

Krótko o mnie w kontekście jogi:

Jogę praktykuję od ponad 15 lat – od sivanandy jogi, przez ashtangę i vinyasa kramę. Przez 4 lata uczyłam się jogi od Agnieszki i Macieja Wielobobów. Zrealizowałam też pod ich okiem kurs terapii jogą. Ponadto jestem certyfikowaną trenerką jogi śmiechu z międzynarodowym dyplomem Laughter Yoga University z siedzibą w Indiach. Więcej o mnie przeczytasz w zakładce Prowadzący oraz w artykule, z którego dowiesz się także dlaczego joga jest lepsza od fitnessu, rehalibilitacji i coachingu razem wziętych 🙂

Do zobaczenia na macie! 🙂

Zajęcia jogi dla kobiet w ciąży
Top