Home / Ciało i dusza / Kwas hialuronowy 1,5 %

Kwas hialuronowy 1,5 %

kwas-hialuronowy

  • Bezzapachowy
  • Na dzień / na noc
  • Nawilża
  • każdy rodzaj skóry
  • Pojemność 30 ml

Cena: 35,00 zł

 

 

Kwas hialuronowy – rewolucja w nawilżaniu!

Kwas Hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie w postaci hilauronianu sodu. Ponad połowa całkowitej ilości hilauronianu występuje w skórze i przestrzeni między komórkowej odpowiadając bezpośrednio za właściwe nawilżenie skóry jej elastyczność i gładkość. Wraz z wiekiem dochodzi do zmniejszenia jego ilości w warstwie skóry właściwej, skutkuje to utratą jędrności, i sprężystości skóry. Dlatego też bezpośrednia aplikacja hilauronianu sodu na skórę uzupełnia jego braki i wykazuje działanie nawilżające, wyrównujące i przeciwzmarszczkowe oraz stymulujące komórki do intensywnej odbudowy.

Kompleks 3 różnych typów kwasów hialuronowych wykazuje najkorzystniejsze, wzajemnie uzupełniające się działanie:

  • kwasu wielkocząsteczkowy – tworzy na powierzchni skóry warstwę ochronną, która zapobiega uciekaniu wody z wnętrza. Skóra jest, zatem doskonale nawilżona zarówno od wewnątrz jak i zabezpieczona przed uciekaniem wody z warstwy rogowej naskórka.
  • kwas małocząsteczkowy – wnika do głębszych warstw naskórka, gdzie wykazuje działanie nawilżające oraz umożliwia szybsze przenikanie substancji czynnych
  • kwas ultraniskocząsteczkowego – zwiększa poziom nawilżenia wewnątrz skóry

ZASTOSOWANIE:

Zaleca się stosowanie w połączeniu z olejkiem, kremem lub serum nakładając w pierwszej kolejności kwas hialuronowy.

SKŁADNIKI/ INGREDIENTS: Aqua, Sodium Hyaluronate, Oligo Hyaluronic Acid, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol

Aby zamówić wybrane produkty należy wysłać formularz zgłoszenia lub e-mail ze wskazaniem zamawianych produktów, adresem wysyłki i numerem telefonu. Po otrzymaniu informacji zwrotnej o dostępności danego produktu i opłaceniu zamówienia na numer konta podany tutaj towar zostanie niezwłocznie wysłany. Koszty przesyłki wynoszą 8 zł. W przypadku odbioru osobistego w Olsztynie płacą Państwo tylko cenę produktu. Zamówienia na kwotę powyżej 150 zł gratis!

Top