Home / Aktualności / Letnia Akademia Fotografii z Jackiem Sztorcem

Letnia Akademia Fotografii z Jackiem Sztorcem

jacek_sztorc_10.jpgZapraszamy Państwa serdecznie na wyjątkowe letnie warsztaty fotograficzne ze znanym warmińskim fotografem Jackiem Sztorcem. Już tego lata podczas czterech spotkań będziecie mieli okazję uczyć się fotografii od doświadczonego profesjonalisty i pasjonata. Zdobyte umiejętności przydadzą się, na co dzień do utrwalania ulotnego piękna przyrody (także za pomocą telefonu komórkowego da się zrobić świetne zdjęcie), ale również podczas wakacyjnych wycieczek, z których chcemy przywieźć jak najwięcej pięknych widoków, aby móc podzielić się nimi z najbliższymi i przyjaciółmi. Aby zdjęcie było czymś więcej niż dokumentacją musi zawierać w sobie magię chwili, w której zostało wykonane i emocje fotografa, którymi chce się podzielić z widzem. Tą sztukę właśnie z całą pewnością, posiadł fotograf prowadzący warsztaty – Jacek Sztorc. Kilka jego zdjęć zamieszczono poniżej a więcej znajdziecie tutaj. Więcej o prowadzącym przeczytacie w zakładce Prowadzący na naszej stronie.

Na wjacek_sztorc_7.jpgarsztatach uczestnicy będą mieli możliwość nauczenia się fotograficznego spojrzenia na otaczający nas krajobraz przyrodniczy a także miejski. Zaplanowano 4 spotkania – 2 stacjonarne i 2 plenerowe. Cykl warsztatów rozpocznie się zajęciami w sali, podczas których uczestnicy poznają nieco teorii i podstaw fotografii, oraz dostaną wskazówki, które przydadzą się w czasie wyjść plenerowych. jacek_sztorc_21.jpgPierwszy plener zaplanowano na godziny popołudniowe na terenie lub w okolicach Olsztyna, a jego celem będzie fotografa krajobrazowa. Drugi plener odbędzie się wieczorem w mieście. Cykl warsztatów Letniej Akademii Fotografii zakończy się zajęciami stacjonarnymi, podczas których uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje prace i otrzymać wskazówki od prowadzącego. Ponadto zostaną zaznajomieni z podstawami edycji zdjęć cyfrowych i przygotowania do druku.

Kiedy:jacek_sztorc_11.jpg

– 17 sierpnia 2015, godz. 18:00-20:00 – odrobina teorii i parę słów o krajobrazie i jego fotografowaniu, omówienie budowy i funkcji naszych aparatów oraz obiektywów i akcesoriów przydatnych do fotografii krajobrazowej.

– 19 sierpnia 2015 – wyjście plenerowe, fotografia krajobrazowa (przed zachodem słońca, dokładna godzina i miejsce spotkania zostaną ustalone na pierwszych zajęciach)

– 24 sierpnia 2015 – wyjście plenerowe, fotografowanie miasta nocą (tuż po zachodzie słońca, dokładna godzina i miejsce spotkania zostaną ustalone na drugich zajęciach)

– 26 sierpnia 2015, godz. 18:00-20:00 – omówienie zdjęć uczestników, wskazówki, porady, podstawy edycji.

Miejsce:

Zajęcia stacjonarne: Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny (dokładny adres i numer sali zostanie podany uczestnikom przed warsztatami)

Zajęcia plenerowe: na terenie Olsztyna (dokładna godzina i miejsce spotkania zostaną ustalone na pierwszych zajęciach)

Inwestycja:jacek_sztorc_24.jpg

– zapisy* do 24 lipca – 159 zł/os

– zapisy* do 31 lipca – 169 zł/os

– zapisy* po 31 lipca – 199 zł/os

zapisy* w parach – 149 zł/os

* rezerwacja miejsca w promocyjnej cenie następuje w chwili wpłynięcia na konto Organizatora należności za warsztaty

Zapisy:

poprzez stronę internetową – formularz zgłoszenia

telefonicznie pod numerem: 89 612-05-33 lub 500-534-416

poprzez e-mail: biuro@hobbiton.pl

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztatach jest wpłata całości kwoty na konto najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem zajęć (w wyjątkowych przypadkach termin ten może zostać wydłużony po wcześniejszym ustaleniu z Organizatorem):jacek_sztorc_12.jpg

HOBBITON Justyna Cilulko-Dołęga
ul. W. Trylińskiego 14/114
10-683 Olsztyn

numer: 10 1910 1048 2120 8074 3283 0001

Deutsche Bank Polska S.A.

lub osobiście w siedzibie firmy:jacek_sztorc_33.jpg

Hobbiton

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny

ul. Władysława Trylińskiego 14/114

10-683 Olsztyn

i akceptacja  Ogólnych Warunków Uczestnictwa

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami a chętnie na nie odpowiemy!:)

A już 16 lipca zapraszamy na Letnie Rozmowy o Fotografii z Jackiem Sztorcem, które odbędzie się o godz. 18:00 w Galerii Sowa. WSTĘP BEZPŁATNY. Więcej informacji tutaj.

Top