Home / Bez kategorii / Opinie

Opinie

12 thoughts on “Opinie

 1. W lutym 2016 roku uczestniczyłam w warsztatach fotograficznych „Malowane światłem”, które były prowadzone przez pana Rafała Kaźmierczaka.
  Świetne warsztaty. Dzięki nim poszerzyłam swoją widzę i staram się robić lepsze zdjęcia:) Wszystko krótko, zwięźle i rzeczowo wytłumaczone za atrakcyjną cenę . Po warsztatach patrzenie na świat nabiera nowego wymiaru. Ukończenie warsztatów sprawiło, że jeszcze bardziej pracuję nad swoją kreatywnością w fotografii. Wspaniałe, przecudowne modelki – profesjonalistki. Jestem ciekawa następnych kursów zorganizowanych przez pana Rafała Kaźmierczaka. Z pewnością skorzystam.

 2. Jestem bardzo zadowolona z warsztatów fotograficznych zorganizowanych przez Hobbiton, w których uczestniczyłam w lutym 2016 roku. Warsztaty były poświęcone portretowi i wszystko przebiegało zgodnie z przedstawionym harmonogramem. Sesje portretowe przebiegały w dwóch miejscach z doświadczonymi i wspaniałymi modelkami, a więc można było się sprawdzić. Dla mnie była to fantastyczna przygoda dzięki, której zdobyłam cenną wiedzę. Szczerze i gorąco polecam.

 3. Bardzo polecam warsztaty w Hobbitionie,
  Justyna jest świetną organizatorkę, przemiłą osobą, zaprasza na swoje warsztaty cudownych prowadzących, uczestniczyłam dwukrotnie u Pani Justyny jestem bardzo zadowolona, polecam gorąco, każdy znajdzie coś dla siebie 🙂

 4. Uczestniczyłam w kilku warsztatach jogowych organizowanych przez Hobbiton. Zawsze były to imprezy wspaniale zorganizowane i przemyślane. Do poprowadzenia takich warsztatów Justyna zaprasza osoby kompetentne w swoich dziedzinach, reprezentujące nurty jogi nieobecne w naszym mieście. Uczestnictwo w warsztatach daje więc możliwość poszerzenia swoich umiejętności. Polecam wszystkim – to bardzo fajne doświadczenie.

 5. Polecam wszystkim do pogłębiania wiedzy , zainteresowania czy pasji. Dzięki Hobbiton jest to możliwe . Ponadto w pełni zaangażowanie organizatorów. Dziękuję za dotychczasowe usługi z pewnością w niedalekiej przyszłości będziemy się spotykać. :-)Pozdrawiam i zachęcam wszystkich do korzystania z możliwości rozwoju!!!!!

 6. Bardzo dobrze, że w Olsztynie powstało takie miejsce jak Hobbiton – uczestniczyłam w kursach fotograficznych, których w naszym mieście brakuje. Dzięki tym spotkaniom poznałam nowych fajnych ludzi, z którymi realizujemy wspólnie swoje pasje 🙂

 7. Polecam warsztaty prowadzone przez ornitologa Krzysztofa Jankowskiego organizowane przez HOBBITON naprawdę warto 🙂 Byliśmy w pięknym miejscu, wszystko było zorganizowane profesjonalnie, nawet ptaki dopisały!

 8. Uczestniczyłam w kilku „jogowych” warsztatach organizowanych przez Hobbiton, zawsze dobrze przygotowanych, pełnych śmiechu, ale też ciężkiej pracy 😉 Justyna jest energetyczną, pozytywną osobą, z głową pełną ciągle nowych pomysłów. Polecam!

 9. Polecam warsztaty organizowane przez Hobbiton. Uczestniczyłam już dwukrotnie w warsztatach jogi i z niecierpliwością czekam na więcej.

 10. W lutym 2018 uczestniczyłam w warsztatach jogi „dla żółtodziobów” z Justyną. Jestem pod wrażeniem przemiłej atmosfery i profesjonalizmu. Z całego serca polecam udział w takiej formie praktyki jogi. Z pewnością będę kontynuować, uzyskałam niezbędne informacje, odpowiedzi na ważne pytania, motywację i przede wszystkim moc pozytywnej energii. Dziękuję 🙂

  1. Magda, bardzo dziękuję za te słowa i niezmiernie się cieszę, że mogłam Wam nieco rozjaśnić kwestie jogowe i dodać nieco motywacji 🙂 Powodzenia w Twojej praktyce i do zobaczenia na kolejnych warsztatach! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top