Home / Hobby / Podstawy fotografii

Podstawy fotografii

digital-camera-336670_1280Warsztaty podstaw fotografii cyfrowej przeznaczone są dla osób rozpoczynających swoją przygodę z fotografią lub posiadających aparat fotograficzny oraz świadomość, że nie w pełni wykorzystują jego możliwości. Jeśli chcesz robić niesamowite zdjęcia, niezależnie od klasy swojego sprzętu i zastanych warunków oświetleniowych, wyjść poza programy automatyczne swojego aparatu i umieć edytować fotografie przynajmniej w podstawowym zakresie – te warsztaty są dla Ciebie! Nie martw się nie będziemy czytać instrukcji obsługi ani oglądać pokazu slajdów profesjonalistów z branży. Przez te kilka godzin warsztatów nauczysz się jak zrobić dobre zdjęcie, czego unikać na początku przygody z fotografią i o czym pamiętać. Tak, będzie trochę teorii, ale i wszystko przećwiczymy na Twoim sprzęcie fotograficznym. Ponadto zapoznamy się z fantastycznymi możliwościami aparatu w Twoim smartfonie abyś wreszcie wykorzystał drzemiący w nim potencjał! A dodatkowo każdy uczestnik warsztatów otrzyma efekty swojej pracy wydrukowane na profesjonalnej drukarce fotograficznej!

Zapraszamy młodzież i osoby dorosłe w każdym wieku, aby razem z nami rozwijały pasję fotografowania lub po prostu były znakomitymi naczelnymi fotografami rodziny.

Jeśli ustawienie przysłony, migawki, balansu bieli i ekspozycji to dla Ciebie pestka zapraszamy do udziału w bardziej specjalistycznych warsztatach, np. portretowania dzieci, fotografii przyrodniczej czy reklamowej.

Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają Dyplom uczestnictwa zaświadczający o zdobytych umiejętnościach.

Szczegółowe informacje dotyczące konkretnych warsztatów jakie są zaplanowane na najbliższy czas podano w Aktualnościach.

Top