Home / Ciało i dusza / Warsztaty jogi, medytacji, pranayamy

Warsztaty jogi, medytacji, pranayamy

warrior-pose-241611_1920Joga jest u nas coraz bardziej popularna – i nic dziwnego. Jest to bowiem doskonały sposób na utrzymanie zdrowia, pięknej sylwetki i pogody ducha do późnych lat życia. Praktykowanie jogi m.in. obniża ciśnienie tętnicze, poprawia krążenie, prawidłową postawę ciała, wzmacnia mięśnie, modeluje sylwetkę, pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała, uśmierza ból (np. kręgosłupa), poprawia samoakceptację, pewność siebie i koncentrację. Joga to nie tylko ćwiczenia fizyczne – tzw. asany, ale także techniki oddechowe (pranayama), medytacja, która wycisza umysł i filozofia życiowa. W naszej ofercie znajdziesz warsztaty jogi, medytacji i pranayamy, prowadzone przez najlepszych nauczycieli w Polsce, prezentujących różne szkoły jogi. Należą do nich np. Maciej Wielobób nauczający w duchu vinyasa krama czy Patrycja Gawlińska, praktykująca Ashtanga Vinyasa Yoga. Każde warsztaty poruszają inne zagadnienia, pogłębiając wiedzę teoretyczną i praktyczną uczestników, dzięki temu dostają oni wskazówki narzędzia do pracy samodzielnej oraz zyskują zastrzyk motywacji do praktyki. Pod okiem doświadczonych i inspirujących nauczycieli uczestnicy wykonują asany, uczą się różnych technik oddychania i medytacji.

Warsztaty są przeznaczone dla wszystkich – niezależnie od tego czy ćwiczyli wcześniej jogę czy też dopiero rozpoczynają swoją przygodę, a także bez względu na wiek i kondycję fizyczną – odpowiednio dobrane ćwiczenia są dobroczynne dla każdego.

Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają Dyplom uczestnictwa zaświadczający o zdobytych umiejętnościach.

Szczegółowe informacje dotyczące konkretnych warsztatów jakie są zaplanowane na najbliższy czas podano w Aktualnościach.

Zapraszamy również na regularne grupowe zajęcia jogi, więcej informacji tutaj.

Top