Home / Aktualności / Zajęcia jogi relaksacyjnej

Zajęcia jogi relaksacyjnej

Po ciężkim dniu serdecznie zapraszam na zajęcia jogi relaksacyjnej!
Codziennie zmagamy się ze stresującymi sytuacjami, żyjemy w ciągłym biegu, załatwiamy tysiące spraw. Przez to wszystko zapominamy o sobie i o tym, że czasem trzeba zwolnić tempo. Podaruj sobie ten czas, naucz się być tu i teraz, słuchaj swojego ciała i zostaw na godzinę cały świat za drzwiami.
 
Dlaczego joga?
Joga wzmacnia i uelastycznia całe ciało poprzez łagodne ćwiczenia. Uwalnia od bólu pleców, głowy i pomaga na bezsenność. Zmniejsza stres, napięcia w ciele i zwiększa odporność organizmu. Dzięki temu lepiej się czujemy i wyglądamy 🙂 Joga może być także świetnym uzupełnieniem innych aktywności, np. biegania.
 
Moja joga
Na moich zajęciach jogi chcę abyśmy na czas ich trwania skoncentrowali się tylko na sobie – na swoim ciele, oddechu i odczuciach. W trakcie ćwiczeń poruszymy wszystkie mięśnie, wzmacniając je i łagodnie rozciągając. Szybko zauważysz, że ból pleców ustał, jesteś silniejsza/-y, Twoje zakresy ruchu się zwiększyły, czujesz się lepiej i jesteś spokojniejsza/-y i bardziej pewna siebie.
 
Prowadzę zajęcia jogi tradycyjnej w nurcie vinyasa krama – formy jogi stworzonej przez Krishnamacharyę, ojca współczesnej praktyki asan (nauczyciela nauczycieli). Jest to joga dynamiczna, podczas której nie zostajemy długo w jednej pozycji, a ruch jest zsynchronizowany z oddechem. Praktyka jest tak skonstruowana, że kolejne asany przygotowują nas do wykonania następnych, abyśmy po sesji czuli się harmonijnie.
 
Dla kogo?
Zajęcia są przeznaczone dla dorosłych osób początkujących jednakże, ci bardziej zaawansowani także nie będą się nudzić, gdyż każde ćwiczenie zostanie dopasowane do uczestników i ich możliwości.
 
Kiedy i gdzie?
Fit Perfect ul. Grabowskiego 18 Olsztyn
 
Startujemy 3 października we wtorek bezpłatnymi zajęciami o godz. 20:15.
Zajęcia w czwartek 5 października są również bezpłatne!
Kolejne zajęcia będą odbywały się we
wtorki i czwartki o 20:15-21:05
 
Zapisy i ceny w biurze Fit Perfect.
UWAGA! Klub akceptuje karty Multisport, Fit Profit, Be Active, OK System.
Jeśli interesują Cię zajęcia jogi w innym terminie i/-lub w innym miejscu przejdź tutaj 🙂
 
Krótko o mnie w kontekście jogi:
 
Jogę praktykuję od ponad 15 lat – od sivanandy jogi, przez ashtangę i vinyasa kramę. Obecnie jestem w trakcie kursu nauczycielskiego u jednych z najlepszych nauczycieli jogi w Polsce – Agnieszki i Macieja Wielobobów. Zrealizwałam też pod ich okiem kurs terapii jogą. Ponadto jestem certyfikowaną trenerką jogi śmiechu z międzynarodowym dyplomem Laughter Yoga University z siedzibą w Indiach.Więcej o mnie przeczytasz w Zakładce Prowadzący oraz w tym artykule.
 
Do zobaczenia na macie! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top