Home / Aktualności / Zajęcia jogi tradycyjnej

Zajęcia jogi tradycyjnej

Po ciężkim dniu serdecznie zapraszam na zajęcia jogi!
Codziennie zmagamy się ze stresującymi sytuacjami, żyjemy w ciągłym biegu, załatwiamy tysiące spraw. Przez to wszystko zapominamy o sobie i o tym, że czasem trzeba zwolnić tempo. Podaruj sobie ten czas, naucz się być tu i teraz, słuchaj swojego ciała i zostaw na godzinę cały świat za drzwiami.
 
Dlaczego joga?
Joga wzmacnia i uelastycznia całe ciało poprzez łagodne ćwiczenia. Uwalnia od bólu pleców, głowy i pomaga na bezsenność. Zmniejsza stres, napięcia w ciele i zwiększa odporność organizmu. Dzięki temu lepiej się czujemy i wyglądamy 🙂 Joga może być także świetnym uzupełnieniem innych aktywności, np. biegania.
 
Moja joga
Na moich zajęciach jogi chcę abyśmy na czas ich trwania skoncentrowali się tylko na sobie – na swoim ciele, oddechu i odczuciach. W trakcie ćwiczeń poruszymy wszystkie mięśnie, wzmacniając je i łagodnie rozciągając. Szybko zauważysz, że ból pleców ustał, jesteś silniejsza/-y, Twoje zakresy ruchu się zwiększyły, czujesz się lepiej i jesteś spokojniejsza/-y i bardziej pewna siebie.
 
Prowadzę zajęcia jogi tradycyjnej w nurcie vinyasa krama – formy jogi stworzonej przez Krishnamacharyę, ojca współczesnej praktyki asan (nauczyciela nauczycieli). Jest to joga dynamiczna, podczas której nie zostajemy długo w jednej pozycji, a ruch jest zsynchronizowany z oddechem. Praktyka jest tak skonstruowana, że kolejne asany przygotowują nas do wykonania następnych, abyśmy po sesji czuli się harmonijnie. Więcej o vinyasa kramie przeczytasz tutaj.
 
Dla kogo?
Zajęcia są przeznaczone dla dorosłych osób początkujących jednakże, ci bardziej zaawansowani także nie będą się nudzić, gdyż każde ćwiczenie zostanie dopasowane do uczestników i ich możliwości.
Jeśli nie masz jeszcze własnej maty – zgłoś się do mnie, a wypożyczę Ci ją na pierwsze zajęcia!
 
Kiedy i gdzie?
Centrum H&B, ul. Wilczyńskiego 25E, lokal 223 (II piętro, nad restauracją Jakubek)
  • Zajęcia dla początkujących: poniedziałek, środa 18:30-19:30
  • Zajęcia dla średnio zaawansowanych: poniedziałek, środa 19:45-20:45 (dla osób, które już wcześniej uczestniczyły w moich zajęciach lub mają doświadczenie w praktyce jogi – z innym nauczycielem lub samodzielnie)
Popiełuszki 15 – ul. ks. J. Popiełuszki 15 (dom wolnostojący naprzeciwko kościoła w budowie, po schodkach w dół i na lewo:)
  • Zajęcia dla początkujących: wtorki i czwartki godz. 18:00-19:00 (pierwsze zajęcia startują 16 października).
Ceny:
– 20 zł pojedyncze wejście
– 120 zł karnet miesięczny (zajęcia 2x w tygodniu – 8 kolejnych odbywających się zajęć)
– 70 zł karnet miesięczny (zajęcia 1x w tygodniu – 4 kolejne odbywające się zajęcia)

Krótko o mnie w kontekście jogi:

Jogę praktykuję od ponad 15 lat – od sivanandy jogi, przez ashtangę i vinyasa kramę. Obecnie jestem w trakcie kursu nauczycielskiego u jednych z najlepszych nauczycieli jogi w Polsce – Agnieszki i Macieja Wielobobów. Zrealizowałam też pod ich okiem kurs terapii jogą. Ponadto jestem certyfikowaną trenerką jogi śmiechu z międzynarodowym dyplomem Laughter Yoga University z siedzibą w Indiach. Więcej o mnie przeczytasz w zakładce Prowadzący oraz w artykule, z którego dowiesz się także dlaczego joga jest lepsza od fitnessu, rehalibilitacji i coachingu razem wziętych 🙂

Do zobaczenia na macie! 🙂

Top